13.02.2012

I feel right at home in this stunning monochrome, alone in my way

Kolejny zimowy zestaw, tym razem podkradłam sweterek mamie. Przygotowałam sobie rzeczy wieczorem, prawie zawsze tak robię, a rano dopatrzyłam się, że przy rękawach są guziki... Nie wspominałam nigdy o tym, ale jakoś tak dziwnie się składa, że nie lubię guzików, a im są większe tym większa moja niechęc do nich. Rzadko zdarza się, żeby jakieś mi nie przeszkadzały. Wiem, że to raczej dziwne, ale tak już mam odkąd pamiętam ;) Ale wracając do tego swetra - przemogłam się i założyłam, jak widac na zdjęciach.

Ostatnio nastąpiły pewne zmiany - sprawiłam sobie nowe okularki, które pewnie niebawem pokażę, był już na to najwyższy czas, bo poprzednie miałam już parę ładnych lat (to te brązowe, które można zobaczyc w poprzednim wpisie), poza tym w końcu zdecydowałam się na grzywkę. Przy dwóch ostatnich farbowaniach też miałam zamiar ją zrobic, ale kończyło się tak, że wieczorem w dzień przed wizytą u fryzjera stwierdzałam, że w sumie lubię taką wersję, jaką miałam, czyli najkrótsze włosy przy twarzy sięgające trochę za linię brody. Szczerze mówiąc boję się eksperymentów, jeśli chodzi o moje włosy, to z farbowaniem nie mam problemów, ale jak chodzi o nawet delikatną zmianę fryzury, to myślę nad tym bardzo długo, nie mogę się zdecydowac itp. Bardzo podobają mi się krótkie czuprynki, różne wersje boba, ale nie mam odwagi, żeby dokonac takiej zmiany.
W sobotę byłam w kinie na komedii "Jack & Jill", można się pośmiac, a chłopiec grający synka głównego bohatera jest rozbrajający :) Co prawda chciałam obejrzec "Człowieka na krawędzi", ale nie wiedząc, o której jest seans, przyjechaliśmy do kina trochę za późno, a na kolejny nie chciało nam się czekac, a ten na który się zdecydowaliśmy zaczynał się wcześniej.


Uciekam się wykąpac, umyję włosy i spróbuję ogarnąc nowy nabytek w postaci grzywy :) A mistrz grzebienia ze mnie żaden, więc życzcie mi powodzenia :)

kamizelka, sweter - no name
spodnie - Zara
torba - H&M
buty - Caterpillar

6 komentarzy:

 1. You look so sweet and elegant :)

  I am hosting Boticca.com giveaway currently, where you can win $100 worth of jewelery and bags...Just click the link below...I'll wait for you there :)

  Enter Boticca.com giveaway and win $100
  ♡ StylishByNature.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks so much for your comment on my blog and to be my new follower, of course I follow u too!!
  Valentine's Day post on my blog: I'm waiting for u!
  Have a wonderful day!
  www.thecurlylady.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. great outfit!xx

  http://www.theprovocativecouture.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Really cute outfit!

  I have a boticca.com giveaway on my blog.. it would mean a lot if you visit my blog and enter it!
  Enter and double your chances of winning! See you there! :)

  You are one step away from winning $100! Click the link below to enter my giveaway! :)
  Enter boticca.com giveaway, win $100
  ♥ www.thegirlatfirstavenue.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Love this vest!

  http://fashionroll.net

  OdpowiedzUsuń