28.09.2011

biżu

Pokażę wam moje nowe nabytki biżuteryjne. Bransoletka to sympatyczny upominek od fryzjerki, u której farbowałam włosy. Jak najbardziej mile widziany :) A pierścionek znalazłam na allegro, szukając czegoś zupełnie innego. Tak naprawdę cały czas poszukuję idealnego pierścienia - zbroi, ale jak na razie nie znalazłam takiego, który by mnie poraził. Za to kupiłam coś innego. Jest to connector - most z samochodami. Nie widziałam takiego wcześniej i zupełnie mnie oczarował. Bo jeśli chodzi o pierścionki, to mam ciągoty do wymyślnych, udziwnianych tworów :) Nigdy nie lubiłam delikatnej, minimalistycznej biżuterii i myślę, że to już się nie zmieni. Dla mnie biżu musi byc konkret i tyle :)

A co do włosów, to pokażę efekt, ale chyba muszę zrobic kilka fotek na dworze, przy dziennym świetle, bo w sztucznym oświetleniu kolory wychodzą bardzo przekłamane. Dodam tylko, że nie jest to jednak typowe ombre hair, jedynie delikatniejsza wariacja na ten temat. Ja jestem zadowolona i o to głównie chodziło. Mam tez nadzieję, że nie będzie już teraz ciągłego problemu z odrostami. Jestem okropnie, zawstydzająco wręcz leniwa jeśli chodzi o włosy, lubię je tylko myc :) Wszelkiego rodzaju regularne farbowanie niekoniecznie jest mi na rękę, a jeśli chodzi o układanie włosów, to już w ogóle wzbraniam się przed tym, jak mogę, dlatego też najczęściej można mnie zobaczyc w spiętych włosach, bo tak najłatwiej i najszybciej.6 komentarzy:

 1. OMG I can't believe at my eyes: this ring is so amazing and original! Come and visit my blog, and if you like it, follow me, I'll be waiting for you!

  Cosa mi metto???

  OdpowiedzUsuń
 2. też widziałam ten pierścionek na allegro i zastanawiam się nad kupnem

  OdpowiedzUsuń
 3. Nenka - znalazłam go zupełnie przypadkowo, szukając czegoś innego i nie oparłam się :)

  Fabrizia - I had the same impression! It was hard to believe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurcze, niesamowita ta biżuteria - most jest jedyny w swoim rodzaju.

  Pozdrawiam :)
  sancewicz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. pierscionek jest genialny <33333


  http://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń